UVR1H0R1MDD
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H0R1MDD
UVR1H0R1MDD Hakkında
Nichicon UVR1H0R1MDD, 0.1µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, 10 kHz'de 2.6mA ve 120Hz'de 1.3mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipindeki radial paketlemesi ile devre kartlarına kolayca entegre edilebilir. Not For New Designs statüsü ile eski tasarımlarda ve legacy uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V