UVR1H010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1H010MDD
UVR1H010MDD Hakkında
Nichicon UVR1H010MDD, 1 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilmeye uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransa sahip olup, 10 kHz'de 34 mA ve 120 Hz'de 17 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj konfigürasyonu ile geleneksel PCB tasarımlarında tercih edilir. Lojistik depo uygulamaları, güç kaynakları ve analog devreler gibi standart elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V