UVR1E682MHA
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E682MHA
UVR1E682MHA Hakkında
Nichicon UVR1E682MHA, 6800 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V dereceli voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığına sahip olup, 10 kHz'de 3.335 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.335 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V