UVR1E470MDD6
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E470MDD6
UVR1E470MDD6 Hakkında
Nichicon UVR1E470MDD6, 47 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. 230 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 115 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V