UVR1E470MDD1TA
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E470MDD1TA
UVR1E470MDD1TA Hakkında
Nichicon UVR1E470MDD1TA, 47 µF kapasitesi ve 25V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sağlar. Düşük frekans (120 Hz'de 115 mA) ve yüksek frekans (10 kHz'de 230 mA) ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V