UVR1E470MDA
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E470MDA
UVR1E470MDA Hakkında
Nichicon UVR1E470MDA, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal çalışma voltajında tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Through Hole montaj türü kullanılan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve dekapasyon işlevlerinde kullanılır. 10 kHz'de maksimum 230 mA ripple akımını tolere edebilir. Radial Can paket türüne sahiptir. Bu ürün artık kullanılmayan (obsolete) bir parça olarak listelenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V