UVR1E331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E331MPD1TD
UVR1E331MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1E331MPD1TD, 330µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Kompakt radial can paketinde tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 660 mA ve 120 Hz'de 440 mA ripple current toleransına sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V