UVR1E331MPA
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E331M
UVR1E331MPA Hakkında
Nichicon UVR1E331MPA, 330 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 2000 saat ömür süresi (85°C'de) ve ±20% tolerans ile karakterizedir. Düşük frekansta (120 Hz) 440 mA, yüksek frekansta (10 kHz) 660 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye dikey yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve dekoplaş işlemlerinde kullanılır. Mevcut durum olarak üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V