UVR1E223MRA
CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR1E223MRA
UVR1E223MRA Hakkında
Nichicon UVR1E223MRA, 22000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through Hole montaj türü ile PCB'lere direkt olarak entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 5.175 A ve 120 Hz'de 4.5 A ripple akım kapasitesiyle darbe gücü uygulamalarında kullanılabilir. Radial can paket tipinde tasarlanmıştır. Bu ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V