UVR1E222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E222MHD
UVR1E222MHD Hakkında
Nichicon UVR1E222MHD, 2200µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajla, -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömrü ile tasarlanmıştır. Yüksek frekansda 1.78A ripple current kapasitesine ve düşük frekansda 1.55A ripple current değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V