UVR1E153MRA6
CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E153MRA6
UVR1E153MRA6 Hakkında
Nichicon UVR1E153MRA6, 15000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 4.14 A ve 120 Hz'de 3.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürün statüsü obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V