UVR1E153MRA
CAP ALUM 15000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E153MRA
UVR1E153MRA Hakkında
Nichicon UVR1E153MRA, 15000 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current özelliği 120 Hz'de 3.8A, 10 kHz'de 4.37A'dir. Düşük frekans filtrasyonu, güç kaynakları ve depo kapasitansı uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.37 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V