UVR1E102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR1E102MPD
UVR1E102MPD Hakkında
Nichicon UVR1E102MPD, 1000 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilim değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömrü olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, 10 kHz'de 1.104 A ve 120 Hz'de 960 mA ripple akım taşıyabilir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.104 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V