UVR1E101MEA
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E101MEA
UVR1E101MEA Hakkında
Nichicon UVR1E101MEA, 100 µF kapasitansa sahip radial yapıda alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihazın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans seviyesi ve through-hole montaj tipi ile konfigüre edilmiş olup, yüksek frekansta 285 mA ve düşük frekansta 190 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Devre filtreleme, güç kaynakları, düşük frekans sinyal işleme ve genel amaçlı tutum uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 285 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V