UVR1E100MDD6TP
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1E100MDD6TP
UVR1E100MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1E100MDD6TP, 10 µF kapasitanslı, 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Low frequency'de (120 Hz) 55 mA, high frequency'de (10 kHz) 110 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V