UVR1E100MDA
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR1E100MDA
UVR1E100MDA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR1E100MDA, 10 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile radial montaj tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilen ürün, 120 Hz'de 55 mA ve 10 kHz'de 110 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole montaj ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. Not: Bu ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V