UVR1C472MHA
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C472MHA
UVR1C472MHA Hakkında
Nichicon UVR1C472MHA, 4700 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve darbe yükseltici devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.415 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V