UVR1C471MPD1TA
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C471MPD1TA
UVR1C471MPD1TA Hakkında
Nichicon UVR1C471MPD1TA, 470 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 660 mA ve 120 Hz'de 440 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreler ve DCM uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V