UVR1C332MHD1TO
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C332MHD1
UVR1C332MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR1C332MHD1TO, 3300 µF kapasitansı ve 16 V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 1.955 A, 120 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.955 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V