UVR1C330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C330MDD
UVR1C330MDD Hakkında
Nichicon UVR1C330MDD, 33 µF kapasitansına sahip radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen özellikler, anahtarlamalı güç kaynakları, ses sistemleri, aydınlatma kontrolü ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 180 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V