UVR1C220MDD6TP
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C220MDD6TP
UVR1C220MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1C220MDD6TP, 22 µF kapasitanslı, 16V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömürlü (85°C'de), -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 10 kHz'de 150 mA ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V