UVR1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C220MDD
UVR1C220MDD Hakkında
Nichicon UVR1C220MDD, 22 µF kapasitanslı 16V nominal gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile standart uygulamalara uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlayan ve 2000 saat ömrü garantileyen bu kondansatör, 10 kHz'de 150 mA, 120 Hz'de 75 mA ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyalişleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V