UVR1C103MHA
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C103MHA
UVR1C103MHA Hakkında
Nichicon UVR1C103MHA, 10000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür garantisi ile 85°C'de çalışmaya uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yerini bulur. 3.3925 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V