UVR1C102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C102MPD1TD
UVR1C102MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1C102MPD1TD, 1000 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 908.5 mA ve 120 Hz'de 790 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, tamponlama ve decoupleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 908.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V