UVR1C101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C101MDD1TD
UVR1C101MDD1TD Hakkında
Nichicon UVR1C101MDD1TD, 100µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen değerde işlem görür. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi sunmakta olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilmektedir. Through-hole radial dip konfigürasyonunda sunulan ürün, yüksek frekans uygulamalarında 240mA ripple current kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında ise 160mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel endüstriyel, tüketici elektroniği ve AC/DC güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V