UVR1C101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C101MDD
UVR1C101MDD Hakkında
Nichicon UVR1C101MDD, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) özelliği bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenli işletme yapabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple akımına dayanıklıdır. Through hole teknolojisiyle PCB'ye montajlanır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüler ve industrial kontrol sistemleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V