UVR1C100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1C100MDD
UVR1C100MDD Hakkında
UVR1C100MDD, Nichicon tarafından üretilen 10 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial montajlı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömürlü (85°C'de) tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 100 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, ses sistemleri, frekans kompenzasyonu ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V