UVR1A472MHA
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A472MHA
UVR1A472MHA Hakkında
Nichicon UVR1A472MHA, 4700 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V