UVR1A333MRA
CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A333MRA
UVR1A333MRA Hakkında
UVR1A333MRA, Nichicon tarafından üretilen 33000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, radial montaj tipi ve through-hole paketlemesi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 5.175 A ve 120 Hz'de 4.5 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır. Bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V