UVR1A332MHD1TO
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A332MHD1
UVR1A332MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR1A332MHD1TO, 3300 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajında çalışır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 1.6675A, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1.45A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme ile takılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V