UVR1A331MED1TD
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A331MED1TD
UVR1A331MED1TD Hakkında
Nichicon UVR1A331MED1TD, 330 µF kapasitesinde radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmekte, 10 kHz'de 435 mA ve 120 Hz'de 290 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri, filtreler ve diğer genel amaçlı analog ve dijital uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 435 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V