UVR1A331MED1TA
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A331MED1TA
UVR1A331MED1TA Hakkında
Nichicon UVR1A331MED1TA, 330 µF kapasitanslı 10V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 435 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 290 mA @ 120 Hz low frequency ripple current özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, analog filtreleme, DC bağlama, bypass uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paket tipinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 435 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V