UVR1A331MEA
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A331MEA
UVR1A331MEA Hakkında
Nichicon UVR1A331MEA, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, through-hole montaj tipinde gelen bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 290 mA, 10 kHz'de 435 mA'dir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu bileşen, Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 435 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V