UVR1A330MDD6TP
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A330MDD6TP
UVR1A330MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1A330MDD6TP, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 170 mA ripple current kapasitesi, 120 Hz'de 85 mA ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, analog devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında filtreleme, desoupling ve enerji depolama amaçlı kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V