UVR1A222MPD1TD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A222MPD1TD
UVR1A222MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR1A222MPD1TD, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir. Radial, Can tipi paket ile PCB'ye direkt lehimleme sağlar. ±20% tolerans ve 1.265 A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V