UVR1A222MPA
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A222M
UVR1A222MPA Hakkında
Nichicon UVR1A222MPA, 2200 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda düşük voltaj güç kaynakları, filtre devre uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile tasarlanmış olup, 10 kHz'de 1.265 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V