UVR1A221MED1TD
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A221MED1TD
UVR1A221MED1TD Hakkında
Nichicon UVR1A221MED1TD, 220 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiği nedeniyle, düşük güçlü güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal bağlantı uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 360 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V