UVR1A221MED1TA
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A221MED1TA
UVR1A221MED1TA Hakkında
Nichicon UVR1A221MED1TA, 220 µF kapasitanslı, 10V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V