UVR1A220MDD6TP
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A220MDD6TP
UVR1A220MDD6TP Hakkında
Nichicon UVR1A220MDD6TP, 22 µF kapasitanslı, 10 V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, ±20% toleransa sahiptir ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedecken doğru kutuplamayla monte edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V