UVR1A102MPA
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A102MPA
UVR1A102MPA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UVR1A102MPA, 1000µF kapasitanslı 10V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında işletilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. 747.5 mA (10 kHz) ve 650 mA (120 Hz) ripple akım toleransı ile güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 747.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V