UVR1A101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR1A101MDD
UVR1A101MDD Hakkında
Nichicon UVR1A101MDD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 217.5 mA ripple current kapasitesine 10 kHz'te sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve düşük voltaj gücü yönetiminde kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V