UVR1A101MDA
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR1A101MDA
UVR1A101MDA Hakkında
Nichicon UVR1A101MDA, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Radial, silindirik kasa içinde gelen komponent, Through Hole montajı destekler. 10 kHz'de 217,5 mA ve 120 Hz'de 145 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme, darbe düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Part obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V