UVR0J682MHA
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J682MHA
UVR0J682MHA Hakkında
Nichicon UVR0J682MHA, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile tasarlanmış, radial montaj tipi ve through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 2.208 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.92 A @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür. Parça durumu itibariyle obsolete olup yerini daha yeni versiyonlar almıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.208 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V