UVR0J472MHD1TO
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J472MHD1TO
UVR0J472MHD1TO Hakkında
Nichicon UVR0J472MHD1TO, 4700 µF kapasitanslı ve 6.3V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile belirlenen kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.7825 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V