UVR0J470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J470MDD
UVR0J470MDD Hakkında
Nichicon UVR0J470MDD, 47µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, voltaj regülatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% toleransı ile 2000 saat ömür garantisine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında stabil işlem görebilir. 10 kHz'de 190 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeni ile doğru polariteye uygun şekilde monte edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V