UVR0J470MDA
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J470MDA
UVR0J470MDA Hakkında
Nichicon UVR0J470MDA, 47 µF kapasitansı ve 6.3V rated gerilimi ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'lere direkt yerleştirilmesi sağlanır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 190 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devresi filtreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönlendirmesi gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V