UVR0J332MPD1TD
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J332MPD1TD
UVR0J332MPD1TD Hakkında
Nichicon UVR0J332MPD1TD, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim için tasarlanmış, radial through-hole montaj türü ile PCB'ye direk entegre edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürdür. Ripple current yüksek frekansta (10 kHz) 1.3685 A, düşük frekansta (120 Hz) 1.19 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3685 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V