UVR0J330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR0J330MDD
UVR0J330MDD Hakkında
Nichicon UVR0J330MDD, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman sabiti oluşturma işlevlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransa sahip kondansatör, 160 mA ripple akımını 10 kHz'de ve 80 mA ripple akımını 120 Hz'de destekler. Aktif ürün durumundaki bu kondansatör, Consumer Electronics, Audio, Power Supply ve general purpose DC filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V