UVR0J221MDD
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UVR0J221MDD
UVR0J221MDD Hakkında
Nichicon UVR0J221MDD, 220 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, radial montaj tipinde through-hole teknolojisi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan ürün, 10 kHz'de 300 mA ve 120 Hz'de 200 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses sistemleri, güç kaynakları, analog filtreleme ve DC bağlantı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V