UVR0J220MDA
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UVR0J220MDA
UVR0J220MDA Hakkında
Nichicon UVR0J220MDA, 22 µF kapasitesi ve 6.3 V nominal voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans değerine ve kutup yapısına sahiptir. 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj teknolojisi ile radial can paket formatında sunulmaktadır. Lojistik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve düşük gerilim uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V